Saturday, September 17, 2011

Nude Nuns with Big Guns

Nude Nuns with Big Guns - Joseph Guzman 2010

Joseph Guzman ei tee esimest korda b-põnevikku ega mitte ka kulunud pleekinud stiilis grindhousekino. Ei tee seda tõsiselt ega punnitatult, vaid tuleb üsna täpselt sinna kuhu vaatajagi ootused ja lootused, juhul kui on istutud maha, et vaadata üht meelelahutuslikku jampsi kus tissid, ja püstolid. Seekord siis ka nunnad ja põrguinglid ning kui exploitation eesmärgiks, siis loomulikult ei puudu ka nunsploitation klassika, ehk siis lisaks nunarüüga mängitud fetishit,  lesbistseene ja vägistamist. Verd, vägivalda ja paljast pinda, lisaks kübeke otsest huumorit ning kogu see asi tehtud veel keel-põses naljana.
Kõik teavad, et Commando lahedaim stseen on Arnie "riietumine" kus pidemesse lükatakse padruneid, jaki külge riputatakse granaate, vöö vahele surutakse püstol ning lõpuks veel libistatakse hiiglaslik sälkudega nuga rinnal asuvasse tuppe. Kujutage ette nüüd sama asja ainult, et koguka mehe asemel on nunna riietes õbluke naine kes sätib vööle hõbedast graveeritud pikkade torudega kuuelasulisi, viskab üle õla tommy-gun´i ning lõpuks veel seob ümber palvekeed ja amuletid. See oli filmi tipp moment, ägedast veel ägedam hetk.
Jamad momendid aga olid seotud arvutigraafika kasutamisega veristamisstseenides kus kuuliaugud ning verepritsmed kandsid selget digitaalset märki. Kui oleks vaeva nähtud, palgatud mõni vanakooli grimmi ja eriefektimeister kes kummi ja kunstverega tööd teha oskab, oleks filmi ehedus kraade tõusnud. Aga lahe rumal film oli see ka nüüd ja üsna õige grindhouse´i juures käidi ära. 3,5/5
Kättemaksuingel.

No comments: