Sunday, December 11, 2011

God of Gamblers

Du shen - Jing Wong 1989

Yun-Fat Chow näitlejatalent tuleb siinses filmis kõige paremini esile. Muidu ikka selline cool tüüp või muhe tüüp, aga siin sai ta piisavalt mõlemas rollis olla, nii külma kaalutleva ning relvakäsitlemisoskustega mängur, kui ka topakas komöödianäitleja. Lausa lust oli teda siin vaadata, teine HK kino staar Andy Lau lausa kahvatus, ega pääsenud üldse esile. God of Gamblers ise on korralik meelelahutusfil mis segab kokku natuke põnevust, komöödiat ning actionit, jätmata samuti välja romantilist liini. Väheke liiga pikk ning lapsik, kuid selle võib andestada. Kunagi sai vaadatud veel mitu järjeosa, kuid nüüd rahuldun põhifilmi taasnägemisega ning teisi kaardilauanipitamist näitavaid linalugusid kavva võtta ei kavatse. 3,5/5
Mängurite kuningas.

2 comments:

fushi said...

Tänud soovituse eest, võtsin ise esimest korda vaatamisele. Komejant oli siin filmis täitsa hea, päris mitmel korral sai laginal naerdud, aga jeerum-jeerum kui pikaks see keskosa ikka venis. Oleks taht' ikka veidi rohkem seda pinevat mängurlust näha mida filmi alguses näidati, kasvõi siis beebistunud Chow Yun-Fat'i läbi, mitte ainult mingisugust ülemängitud lapsendamisdraamat. Aga no mis parata.

Kas sel versioonil mis praegu vaatasid olid head subtiitrid? Need mis mina nägin olid üsna hiinapärased, palju tõlkimata mula ja kummalist inglise keelt. Ikka väga harva õnnestub mul leida nendele hiina filmidele normaalseid subtiitreid, olen ise alati nördinud selle pärast.

Trash said...

Minu arust oli OK subbikad, ei vinni otsida, et mis firma reliis oli.

Küll aga annan sulle soovituse vaadata Handsome Siblings nimelist wuxiat mis sisaldab 100% kõiki zanrinippe kaasa arvatud kohustuslik cross-dressing ning nokunaljad. Ise lõpuni veel vaadata ei jõudnud, aga vaevalt ära junnitakse.