Friday, December 09, 2011

Filmiküsitlus - Kaido Paapstel Galvanic Elephants´ist

Galvanic Elephants´il on minu jaoks harukordne võime meelest minna. Bänd mulle väga meeldib ja tõden seda iga kord kui "B-side EP" taas muusikafailide folderist üles leian ja mängima panen, kuid kunagi ei tule mul mõttesegi ekstra selle plaadi pärast winamp´i käivitada, vaid alati satub see teiste mõnusate artistide vahel sobrades juhuslikult mu silmade ette. Samuti nagu ei ole mul kunagi meelde tulnud bändi sõpradele jutu sees kiita või seda varem blogis mainida. Nüüd parandan selle vea, avaldades filmiküsitluse sarjas Kaido filmilemmikud. Avaldan kohe, enne kui taas meelest läheb. Müstika!


Nimi: Kaido Paapstel
Bänd: Galvanic Elephants
Koduleht: Galvanic Elephants
SoundCloud: Galvanic Elephants
Facebook: Galvanic Elephants

"B-Side EP" download - kuulake ja nautige!


1. Millised filmid sulle muljet on avaldanud, ehk mis on sinu lemmikfilmid?

Filme vaatan tihti ajastute kaupa, mistõttu jääb kestvam mälestus pigem filmiajaloo perioodist, kui selle üksiksündmustest. Itaalia neorealismeesotsas De Sica (Ladri di biciclette, Umberto D.) ja Felliniga (La Strada) ning sellest tugevalt mõjutatud French New Wave Truffaut'(The 400 Blows)ning Godard'iga (Breathless, Contempt) on ilmselt mälestamisväärsed.

2. Milline oli viimane meeldejääv filmielamus?

Rahvusvaheliselt tuntud ja tunnustatud briti tänavakunstnik Banksy dokumentaal "Exit Through the Gift Shop". Filmi taustainfo on pool elamusest.

3. Mis muusikat viimasel ajal kuulanud oled või julged soovitada?

Viimane plaat, mida otsast lõpuni kuulasin, oli Justice'i "Audio, Video, Disco". Halb ei olnud.

Tänan Kaido!
Kaader filmist Jalgrattavargad.

No comments: