Thursday, July 19, 2007

Notes on a Scandal

Notes on a Scandal - Richard Eyre 2006

Enne tipp-topp briti trillerliku draama juurde asumist tuleb enese lainele viimiseks teha mida? Ise küsin - ise vastan. Loomulikult mängida Nintendo Wii peal Resident Evil´it. Vähemalt niikaua kuni Wii puldi erpäraga harjumatu käsi tulistada kannatab, vähemalt nii kaua kuniks hooletus ja laristamine külaelanikke tappes su padrunivarud ammendab ja kiri game over punasel taustal nähtavale ilmub. Siis saad istuda värisevate käte, higimulliga otsaees ja süda puperdamas diivanile ja lasta pea kammerlikul põnevikul end maha rahustada ja verest adrenaliini välja sõeluda. Või vähemalt nii ma ullike naiivselt lootsin. Tegelikkuses oskas see põnevik palju pigelisemat põnevust kruvida kui hanguga meeste ja kööginoaga talunaiste kõmmutamine. Kohati oli ikka päris karm jahedus hinges, nii pingeliseks läksid noore ja vanema naise verbaalsed kokkupõrked, ning juhuste ja tahtlike kavanduste rägastik. Väga hea sätting ja gigantsed rollisooritused, kuid mind jäi midagi häirima ja nüüd, 2 nädalat peale vaatamist, enam täpselt näppu peale panna ei oska. Suurepärane põnevik kus seks asendab mõrva, vihjed auodel kihutamist ja kibestunud lesbi salaagenti. 3,5/5
No mõnel kutil on ikka eriti lahe kooliaeg.

6 comments:

paranoiadisco said...

Sain ka Wii'le ükspäev käe külge panna ja kuradi mõnna kogemus oli. Pole ammu juba mängimisse nii sügavalt süvenenud olnud kui siis. Plaanin ka endale muretseda ühe eksemplari... :)

Trash said...

Ma olen viimase pooleteist aastaga hambaarstile tassinud nii suure summa, et saaksin selle eest osta PS3-e, XB360 ja Wii. Ja kõigist 3 eksemplari.

*ohkab sügavalt*

...aga esialgu peab ootama.

Hauakaevaja said...

Resident Evil 4 ülehinnatud, kui "wow" efekt kaob siis ei ole enam asjal väärtust. Eelnevad osad oma puise ning kohmaka liikumisega meeldisid rohkem.

Silent Hill FTW!

Trash said...

Mul aga taas vastupidi muutus asi palju fun´imaks kui liikumine ja tulistamine käppa said, ning lihtsam oli tapatööd korraldada. RE4 on ikka üks lemmikmänge ja ma eriti peale RPG´de midagi ei pelagi.

Hauakaevaja said...

No algus meeldis endalegi, aga see kindlus rikkus minu jaoks terve mängu ära. Peale seda enam ei olnud tahtmistki edasi teha, kuigi kuidagi punnitasin end sinna Regeneratorite juurde.

Trash said...

Ah, mul meeldis ikka kõik, kuigi jah, küla oli ilusam ja detailirikkam.