Thursday, April 04, 2013

Gyo: Tokyo Fish Attack

Gyo - Takayuki Hirao 2012

On selle animatsiooni kvaliteediga nagu on ja kõik need maitsetult arvutigraafikaga segatud kaadrid elab samuti üle, sest baasiks ikka nii kõva stoori, et kergitad vaatamiseajal mitmel korral kulme ja kordad asjatult enesele, et enam kõvemat vinti nad peale keerata ei suuda. Muidugi suudavad, sest põhineb see anime Junji Ito samanimelisel mangal ja ega see mees oma mõttelennule mingeid piire seadma ei asu. Aga lugu järgmine, et merest hakkavad kaldale ronima metallist jalgadega kalad ja siis on kõik kohad paha haisu täis ja siis hakkavad inimesed justkui zombistuma ja lõpuks näeb isegi üht metalljalgadega lehma inimest söömas. Vahepeal näidatakse veidrusi lisaks ning püante tuleb robinal juurde. Kehvapoolselt animeeritud, kuid veidra ulmelise horror-loona suurepärane. 4/5

Screenid animest ja pilt mangast.

2 comments:

Cochrane said...

Peab siis ikka üle vaatma. Ito manga meeldis väga ja on kaks korda läbi loetud. Kui nüüd Uzumakist veel mingi paraja pikkusega OVA tehtaks, oleks väga super, see film kratsis ainult manga pealispinda.

Trash said...

Vast peale manga lugemist ei tundu see anime samuti piisavalt äge, kuid mina ei ole sarjist lugenud ja seega fännasin hulle ideid.