Wednesday, October 12, 2011

Ugly Americans - 1. season

Ugly Americans - 1. season - creators David M. Stern, Devin Clark 2010

Suurepärane idee, kus New York´i põhielanikeks on vampiirid, libahundid, zombied, tulnukad ning kõiksugu teised b-filmidest, fantasy-raamatutest ja koomiksitest pärit jõletised, oleks kandnud hulga rohkem maitsvaid magusaid vilju, kui vaid tegijatel piisavalt väetist jagunud oleks. Aga ei olnud neil sinna just palju loopida, iga episood pakkus küll paari super-lahedat huumoripurset ning hulgaliselt väiksemaid naerutajaid, kuid potensiaali oli enamaks, teemat oleks võinud arendada hulga intensiivsemalt, loopida pidevalt hullumeelsust ning peeni viiteid popkultuurile. Loodud maailm oli võimalusterohkelt massiivne, seal toimuv aga vaiksemat sorti.
Sarja oli hea vaadata, kuid just see sisetunne, et pool pakutud ruumist jäi täitmata, saatis häirivana kogu sesooni ning morjendas pidevalt kõrval. Loodan, et teine hooaeg on rohkem absurdi ning fimivihjeid sisaldab, paremini parodeeriv ning kõvema matsuga lööki annab. Loodan, et teises läheb igas episoodis asi käest ära ja nii piinlikuks, et verepisar silmanurka tuleb. 3,5/5
Peategelase deemonist girlfriend Callie Maggotbone oli üks viimase aja seksikamaid ekraanilt nähtud naisi, super hot ja seda isegi kohati otseses mõistes.

No comments: