Wednesday, January 09, 2013

Boardwalk Empire - 2. season

Boardwalk Empire - 2. season - Created by Terence Winter 2011

Hakkasin vaatama Boardwalk Empire´i kolmandat sesooni ning meenus, et teisest on ununenud blogis märge maha teha. Nüüd siis väike nupuke milles mainin vaid, et sari oli oma endises tugevas produktsioonikvaliteedis ja sisu poolest vaat´et põnevamgi kui esimene, kuid mulle kohe üldse ei meeldinud kaks karakteriarengut, ehk siis Margaret´i põgus armuafäär mis tundus liiga seriaalistambina ning tema religioosne ärkamine jasamuti tundus imelikuna, et Jimmy Darmody liigkiire muutumine rumalaks meheks.Ühes episoodis on ta veel ajusid liikutav mahhineerija, et juba järgmises täieliku idioodina käituda, plaanis justkui mõistatav, kuid mõned nurgad selles hüplikus transformatsioonis oleks võinud maha nühkida. 4/5

Atlantic City kummitus.

2 comments:

adi said...

Seoses BE teise ja kolmanda hooajaga loen paraleelselt päris palju wikit kõrvale ning see, et rumal spontaansus ja kaine pragmatism käivad käsikäes on väga tavaline. Rohkem selline meie takkajärge tõdemise privileeg.

Anyway, suurepärane sari. Ka kolmas hooaeg.

Trash said...

Heasari muidugi! Mul kolmas lõpusirgel, vast iosegi täna lõpetan, aga ei luba, palju asju vaja veel kodus teha. Püüaks isegi blogi kirjutada.