Sunday, March 20, 2011

Highway to Hell

Highway to Hell - Ate de Jong 1991

Ootused selliste paarikümneaasta taguste indie-õudukate suhtes on mul alati kõrged, eriti veel kui juba screenidest loed välja, et suure tõenäolisusega pakutakse peale lahedate kollide veel ka teravmeelset huumorit. Seekord läks veits nadilt, huumorist oli lahe vaid põrgus passiva Hitleri poolt pillatud lause, et talle meeldib heavy metal ning kollidki olid lõpuks tavalist laadi, ega hiilanud millegi omapärasega. Taaskord selline easy-peasy-cheasy film mida on ladna vaadata, kuid peale nägemist unumeb ruttu. DVD reliisi puudumine (on olemas bootleg DVD mis konverditud VHS-ist ning minu poolt vaadatud LD-iskt tehtud versioon) on andnud filmile väikese kultusteose maigu juurde, kuid mina oleks sedalaadi märgistusega tagasihoidlikum. 2/5

14 comments:

metsavana said...

Kunagi 90nendatel õhtul telekast nägin ja siis läks väga peale, siiamaani on mõned kohad eredalt meeles. Peaks ikka vist vaatama üle, hoolimata sellest, et tõenäoliselt tegemist räige jurtsuga.

metsavana said...

Äkki kui paar õlut kõrvale võtta saab väikese nostalgiatripi teha. Võtaks vaataks kohe Knight rider 2020 ka otsa ja...

metsavana said...

Ei krt see oli ikka 2010. Mäletan tast vaid kahte asja, et oli postapo ja lõpus tegi auto juhile ettepaneku virtuaalruumis koos seksida.

Trash said...

Vaata muidugi üle, niisama tsililt kõlbab küll, ehedast eredusest jääb vaid vajaka.

Ralf said...

Nägin lapsena televiisorist, filmist endast suurt ei mäleta, välja arvatud peategelastele esitatud hoiatust filmi alguses ja seda, kuidas nimitegelase proua lõpus kolliks muutus ja peegelpildi peale ära ehmus...

Trash said...

Sa spoilerdaja!

Ralf said...

Hea homo! Omal seesama stseen viimasel kaadril.

Aga tegelikult mul polnud justkui meeles, et see oleks kuidagi loo endaga väga tihedalt seotud olnud, ei kujuta ette, kuidas see kellegi elamust peaks rikkuma.

Trash said...

No sealt pildilt polnud küll näha, et keegi selleks kolliks muutuma hakkab.

Ralf said...

Kas ma keerasin nüüd su blogi nässu?

metsavana said...

Minujaoks ei spoilinud kuna mäletasin seda kohta.

Miks sa Ralf enam blogi ei pea ? Istute kõik nüüd seal filmiveebis nagu eided ahjupeal ja ajate isekeskis juttu. Igav.

Ralf said...

Plaanis on uuesti alustada, kuid see oleks tunduvalt universaalsem kui tavaline filmiblogi.

adi said...

Muideks see film tuli 3-4 aastat tagasi jõulude ajal mingilt eesti kanalilt kell 3 öösel. Väga seff lüke, sobis nii hästi.

Ralf said...

The People Under the Stairsi tuleb vaadata, kui on soovi paarikümne aasta taguse teravmeelset huumorit täis õuduka järele. Nalja nabani ja Twin Peaksi ka sees.

metsavana said...

The People Under the Stairsist mul super häid mälestusi pole. Oli muidu tore film aga selle kultuslik maine jääb pisut arusaamatuks.